Úlohy na listopad

Byla zveřejněna nová sada úloh.

November 3, 2023 19:07

V systému už jsou nahrány cvičné i soutěžní úlohy na tento měsíc, které je po přihlášení možné řešit. Zaměřeny jsou na použití cyklů, k nimž jsou zveřejněny nové studijní materiály. Na ty najdete odkaz nahoře v navigaci (Study) a konkrétně se nachází zde.

Říjnové úlohy

Autorská řešení soutěžních úloh byla zveřejněna ve stejném repozitáři, na této stránce. Společně s nimi také testovací vstupy, ve kterých můžete např. najít, v jakých případech vaše řešení neprošlo. Řešení na říjnové úlohy se stále dají odevzdávat, ač nebudou započtena do soutěže, po přihlášení a vpravo nahoře přepnutím na soutěž 23_rijen_podminky_probehle.

Děkujeme za dosavadní účast a přejeme zdar v dalším postupu.

Matouš Volf
Zpět ke všem článkům