Výsledky lednového finále

Známe vítěze zimního klání.

January 26, 2024 19:10

Dne 23. ledna 2024 se na DELTĚ, střední škole informatiky a ekonomie v Pardubicích, konalo první zimní finále Pardubického hackera. O průběhu a výsledcích se můžete dočíst v tomto článku na webu školy. Na konečné pořadí lze nahlédnout po přepnutí na contest 23_leden_zimni_finale (pohár v menu vpravo nahoře) na stránce Scoreboard nebo zde.

Soutěžící byli vystaveni čtyřem programovacím úlohám a na jejich řešení měli k dispozici tři a půl hodiny. Tyto úlohy si můžete zkusit vyřešit vlastnoručně po přihlášení v contestu 23_leden_zimni_finale_probehle. Autorská řešení k nim budou zveřejněna v průběhu února, kdy nás zároveň čeká kapitola s tématem vícerozměrných polí.

Vítězům gratulujeme a na všechny účastníky se těšíme v druhém semestru.

Matouš Volf
Zpět ke všem článkům