Webinář - záznam a prezentace ke stažení

30.8.2023 proběhl webinář s představením projektu - záznam webináře a prezentace jsou ke stažení

August 31, 2023 14:35

30. 8. 2023 proběhl webinář s představením projektu Pardubický hacker. Zde jsou k dispozici prezentace jednotlivých řečníků a videozáznam celého webináře, včetně kontaktů na prezentující v pořadí, ve kterém vystupovali:

Na webinář se přihlásilo 82 zájemců ze všech krajů ČR a k přímému přenosu se připojilo 54 účastníků. Díky všem za účast, případně za zhlédnutí offline. Všem držíme pěsti, ať jim Pardubický hacker přinese co možná největší užitek.

Tematický plán Pardubického hackera

  • září: úvod, vyzkoušení si, jak pracovat v prostředí, stdIN, stdOUT,
  • říjen: podmínky,
  • listopad: cykly,
  • prosinec: pole,
  • leden: zimní finále v Pardubicích,
  • únor: vícerozměrné pole,
  • březen: řetězce,
  • duben: složitější algoritmy,
  • květen: kombinace předchozího a kreativní, praktické úlohy,
  • červen: letní finále v Pardubicích
Jiří Formánek
Zpět ke všem článkům